Transport.mielec.pl

Ukraina to przede wszystkim przemysł stalowy, metalurgiczny oraz spożywczy. Relacja Polska Ukraina to doskonały kierunek dla transportu, który wykorzystuje wiele firm. Zasobność Ukrainy w pewne grupy produktowe jest tak duża, że najczęściej przeradza się to w systematyczne ładunki. 

Transport Polska Ukraina

Transport Polska Ukraina

Transport międzynarodowy na Ukrainę

Handel między Polską i Ukrainą od wielu lat przynosi ogromne zyski. Nasi sąsiedzi chętnie przyjeżdżają do Polski, kupując ogromne ilości sprzętu, który zwyczajnie w ich kraju jest o wiele droższy, lub można nawet powiedzieć, że często jest on zupełnie niedostępny.

Wywiezienie ogromnych ilości sprzętu, zwłaszcza tego do codziennego użytku, nie jest wcale tak proste, jak może nam się to wydawać, więc nie ma nic dziwnego w tym, że wielu inwestorów z Ukrainy, decyduje się na współpracę z firmami, które zajmują się transportem międzynarodowym na Ukrainę.

Spedycja Polska Ukraina

Przewóz towarów i spedycja

Firmy transportowe, które oferują transport towarów przy większych zamówieniach są w stanie zaoferować nawet tiry, dzięki którym przewiezienie sprzętu jednorazowe, przestaje być tak wysokim kosztem. Często jest nawet tak, że powstają firmy które są w pewnym sensie pośrednikiem, gdzie inwestor z Ukrainy, kontaktuje się z osobą w Polsce, która przygotowuje dla niego takie zamówienie, organizuje transport i dostarcza sprzęt bezpośrednio do osoby zamawiającej. Często jednak jest też tak, że klient życzy sobie kompleksowej obsługi transportowej i interesuje go transport i magazynowanie. Takie usługi oferuje i dostarcza swoim zleceniodawcom firma IMPET z Czermina.

Specjaliści w transporcie na Ukrainę

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów Czermin 61 39-304 Czermin Telefon: +48 17 774 03 42 Międzynarodowy transport z Polski na Ukrainę

Firma transportowa

Korzystając z usług firmy IMPET z Czermina zadowoleni są wszyscy, ponieważ zaangażowanych jest w całą operację duża ilość pracowników. Każdy z nich jest w stanie zarobić, a osoba zamawiająca otrzymuje sprzęt z bezpośrednim transportem międzynarodowym do siebie. Obsługa jest kompleksowa więc większość ciężkiej pracy jest już po stronie zleceniobiorcy. Tego typu transakcja to tylko przykład, ponieważ nasi sąsiedzi, często przyjeżdżają również po części samochodowe, które przecież nie należą również do lekkich i małych, a biorąc pod uwagę ich nieregularny kształt i delikatność, będą wymagać o wiele lepszego zabezpieczenia, niż jest w stanie przygotować to zwykły handlarz z autem dostawczym. Często także firmy, które zlecają transport na Ukrainę wymagają magazynowania. Magazynowanie to idealna optymalizacja pod kątem logistyki w zakresie kosztu i terminu realizacji zleceń. Transport na Ukrainę z Polski za pomocą międzynarodowego dostawcy paczek i ładunków, będzie w takim wypadku niezbędny, lecz nie tylko obniży koszty, ale również czas realizacji całego zamówienia i ryzyko związane z ewentualnym uszkodzeniem czegokolwiek podczas procesu transportu z miejsca zakupienia, do miejsca docelowego dowiezienia wszystkich produktów. Jak widać takie rozwiązanie przynosi same plusy.

ładunki drobnicowe Polska-Ukraina

Idealnie jest jeżeli poza transportem czyli własną flotą pojazdów w firmie transportowej istnieje spedycja. Spośród wielu firm na rynku firma MaxTrans z Mielca posiada rozbudowane biuro spedycji.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Telefon: +48 17 583 02 79
Profesjonalny transport Ukraina Polska

Zaletą tego rozwiązania, czyli połączenia transportu i spedycji jest ogromna elastyczność w zakresie zapotrzebowania na różne formy transportu. W tym wypadku firma specjalizuje się w zestawach drogowych, jednak w przypadku ładunków drobnicowych lub zleceń wymagających obsługi mniejszymi samochodami – spedycja i partnerzy, wśród których posiadamy wachlarz różnych form do przewozu towarów wspomagają flotę własną idealnie. Pomaga to nam dostosować zapytania kontrahentów do posiadanej floty własnej i partnerskiej. Bardzo ważne w tym przypadku są również umowy pomiędzy firmą spedycyjną a obsługującymi zlecenia tak aby nie stracić wiarygodności na rynku, dlatego też flota własna jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku problemów ze sprzętem naszego partnera ze spedycji.