Transport.mielec.pl

Transport towarów z Polski do Bułgarii w obydwu relacjach to doskonałe rozwiązanie dla firmy transportowej. Infrastruktura oraz połączenie pomiędzy tymi krajami stanowi optymalny początek rozwoju każdej z firm.

Transport Polska Bułgaria

Transport Polska Bułgaria

Przewozy towarów do Bułgarii

Ostatnimi czasy rynek transportu drogowego dominuje kierunek z Polski do Bułgarii. Bułgaria cieszy się popularnością nie tylko wśród turystów, ale również można znaleźć bardzo dużą listę przewoźników, różnego rodzaju ładunków.

Firmy te bardzo chętnie będą transportować do tego kraju swoje produkty. Jeśli sami zastanawiamy się nad tym interesem, z pewnością warto rozeznać się jak wygląda rynek i czy w jakikolwiek sposób, będziemy w stanie podołać wymaganiom klientów. Od zawsze wiadomo, że nie tylko cena za usługi jest ważna, ale również ich jakość, bez dwóch zdań, w przypadku transportu ładunków, usługi nie mogą pozostawiać żadnych wątpliwości.

Spedycja Polska Bułgaria

Firma transportowa i spedycja

Po pierwsze wszystkie ciężarówki powinny być odpowiednio przygotowane do transportu ładunków, gdyż różnią się one wyposażeniem, od klasycznych busów, które wykorzystywane są do przewozu ludzi czy też busów towarowych. Przede wszystkim powinny one dysponować dużym miejscem do załadunku, tak im więcej miejsca będzie, tym uda się zmienić w ciągu jednego ładunku więcej przesyłek i zwyczajnie więcej również można zarobić. Jeśli paczek, palet czy innych jednostek w zakresie towarów i ładunków jest naprawdę dużo, lub podpisujemy kontrakt z dużą firmą, która będzie przekazywać duże ładunki do Bułgarii, bez dwóch zdań warto zastanowić się nad zakupem takich aut, jak chociażby tiry, w których umieścimy o wiele większą ilość ładunku. Jeszcze lepsze rozwiązanie stanowią zestawy tandem oraz jumbo czyli jednostki o takiej samej ładowności jak tiry, dla jasności 24 tony ale różnej przestrzeni. W przypadku tira i naczepy standardowej czyli naczepy na 34 europalety, ciężarówka zestawiona z przyczepą to aż 38 europalet. Są oczywiście ograniczenia zarówno dla zestawów tir jak również zestawów tandem i jumbo. Firma IMPET to transport i spedycja w zakresie obsługi relacji i zleceń takich jak Bułgaria.

Transport i spedycja w kierunku Bułgaria

Wśród wielu firm transportowych na uwagę z pewnością zasługuje firma IMPET z Czermina jeżeli mowa o transporcie ładunków w relacji Polska i Bułgaria. IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów Czermin 61 39-304 Czermin Telefon: +48 17 774 03 42 https://www.impet.biz/transport/bulgaria.php Wiele osób może powiedzieć, że same tiry nie należą do tanich, a ich eksploatacja jest bardzo kosztowna, jednak zastanówmy się nad możliwościami zarobku, które również staną się o wiele większe. Z transporcie istnieje prosta i racjonalna zasada – jeździsz, zarabiasz, nie jeździsz – nie zarabiasz stąd też warto inwestować w jednostki sprawne a najlepiej leasing i nowe samochody. To wymaga jednak zapewnienia stałości zleceń. Może jednak pojawić się jeszcze jeden inny problem, a mianowicie uprawnienia do prowadzenia pojazdów, ponieważ by móc prowadzić tak duże auto jak tir, potrzebne jest specjalne prawo jazdy, które również do tanich nie należy, do aut dostawczych, takich uprawnień już nie potrzebujemy. Można jednak bez problemu, ubiegać się o różnego rodzaju dofinansowania do takich inwestycji jak uzyskanie prawa jazdy, więc warto zastanowić się nad tym wcześniej, gdyż jest to ogromna możliwość rozwoju dla firmy i po pewnym czasie, może być ona bardzo rozwojowa, oferując tym samym dużo większe zarobki pieniężne. Istnieje także spedycja, która nie wymaga posiadania własnej floty jednak każdy z branży transportu wie, że idealnym zestawieniem jest jakikolwiek transport własny i spedycja.