Transport Rumunia

Transport drogowy z Polski do Rumunii rozwija się w niebywałym tempie

Czy zastanawialiśmy się kiedyś, czemu handel międzynarodowy, z roku na rok jest coraz bardziej popularny na całym świecie i co zawdzięczamy temu, że bez problemu możemy kupować i sprzedawać towary, nie tylko na naszym lokalnym rynku? Otóż jest to kwestia transportu. Wyobraźmy sobie sytuację, w której jeszcze kilkadziesiąt lat temu, chcielibyśmy transportować z innego kraju warzywa, prawdopodobnie nie dojechały by świeże, ponieważ kilka dni, w szczelnym kontenerze, zwyczajnie by je popsuło.

Transport międzynarodowy ładunków, staje się coraz lepszym rozwiązaniem i nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o kwestie, w której tiry są coraz lepiej przystosowane do długich i męczących tras dla kierowców, ponieważ z czasem może się okazać, że ciężarówki, które posiadają wszystkie niezbędne zabezpieczenia, nie pozwalają wykonać większości czynności, które w normalnych warunkach nie byłyby problematyczne. Kierowcy którzy posiadają bogate doświadczenie, często wybierają nawet modele swoich tirów, które są nieco starsze, gdyż nie muszą z każdym problemem dzwonić po serwis, tylko są w stanie poradzić sobie z nim samodzielnie.

Transport międzynarodowy Rumunia i spedycja

Jest to praktycznie niezbędne w przypadku długich tras, jak między innymi transport do Rumunii, która w dalszym ciągu nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Otóż tutaj zaawansowana technologia nie tylko pozwala szybciej ustalić położenie auta w przypadku kradzieży, ale może nawet zablokować możliwość dalszej jazdy. Jest to wielkie ułatwienie dla wszystkich firm, ponieważ nie muszą one martwić się, że tir, który wiezie ładunek międzynarodowo, zostanie okradziony na trasie, czy nawet kierowcy zostaną skradzione kluczyki wraz z autem. System GPS namierzy go w ciągu jednej chwili, a duże korporacje dostawcze, zwłaszcza te zajmujące się transportem międzynarodowym, mają nawet stały podgląd gdzie obecnie znajduje się auto. Firmy takie jak IMPET, której baza znajduje się w woj. podkarpackim w miejscowości Czermin posiadają wszystkie nowoczesne systemy zarówno do lokalizacji jak również monitorowania transportu, czasów a także zleceń.

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
Czermin 61
39-304 Czermin
Telefon: +48 17 774 03 42
Tani i dobry transport Polska Rumunia

Firma transportowa IMPET realizuje zlecenia na przewóz ładunków i transport towarów do Rumunii od początku swojej działalności jako iż domeną firmy są kierunki bałkańskie, w tym także Rumunia, Bułgaria, Węgry czy Grecja oraz Macedonia ale także inne kraje znajdujące się na półwyspie. Specjalizacja firmy to obsługa zleceń dla partnerów biznesowych w transporcie i relacji Polska – Rumunia stąd też oferta firmy to także transport drobnicowy do Rumunii i w/w krajów a także magazynowanie towarów w magazynie przeładunkowym, który znajduje się w Czerminie na Podkarpaciu. Niebezpieczne trasy wymagają zabezpieczenia, a obecna technologia pozwala na zastosowanie takich zmian, które niekoniecznie nawet należą do dużych i drogich w zakupie.