Transport.mielec.pl

Jeżeli mówimy o transporcie w relacji Polska Grecja. Najczęściej realizowany jest w tej relacji transport produktów spożywczych z Grecji do Polski.

Transport Polska Grecja

Transport Polska Grecja

Spedycja do Grecji

Grecja słynie z wspaniałych produktów spożywczych, które produkowane są od setek lat, nie ma nic dziwnego, że powstaje ogromna ilość sklepów, które są popularnie nazywane Greckimi delikatesami, ponieważ głównie można w nich zakupić produkty sprowadzone właśnie z tego kraju. Naturalnie transport nie jest tak prosty, jak może się to nam wydawać, ponieważ jeśli będziemy próbowali taki transport międzynarodowy wykonać nieprzygotowanym do tego autem, zwyczajnie większość produktów na miejscu będzie się nie nadawała do użytku, lub zwyczajnie ulegną one uszkodzeniu.
Spedycja Polska Grecja

Przewóz towarów w relacji Polska i Grecja

Jeśli są to produkty świeże, musimy skontaktować się z firmą, która zwyczajnie będzie w stanie dostarczyć nam wszystko w ciężarówkach, które zostały wyposażone między innymi w chłodnie, gdyż wysokie temperatury, z pewnością nie będą wpływać dobrze przez kilka dni i zwyczajnie gdy już dojadą, nie będą nadawać się do niczego, nie mówiąc już o sprzedaży, gdzie przecież będą musiały jeszcze pewnie chwile poleżeć na półkach. Natomiast jeżeli są to produkty w słoikach, hermetycznie zapakowane, lub nawet zabezpieczają je butelki, nie trzeba się martwić, że pojawi się jakiś problem, gdyż większość takich samochodów jak tiry i ciężarówki, posiadają możliwość zabezpieczenia paczek, za pomocą specjalnych pasów bezpieczeństwa. Oczywiście w zakresie towarów stałych jak produkty produkcji metalurgicznych, papierniczych, tworzyw i innych temat jest znacznie prostszy gdyż nie wymaga specjalistycznych naczep, wystarczą plandeki. Firma IMPET z Czermina posiada wiele nowoczesnych zestawów, są to ciągniki siodłowe doposażone w naczepy z plandekami o ładowności do 24t przeznaczone głównie do transportu w/w towarów. Transport drogowy do Grecji to doskonale znany kierunek w którym firma się profesjonalnie wyspecjalizowała.

Transport międzynarodowy Grecja to również inne kraje

Z racji tego, że często po drodze do Grecji i realizacji zleceń na transport z Polski do Grecji po drodze na trasie posiadamy wiele krajów jak Rumunia, Macedonia, Bułgaria, Węgry, Słowacja, Austria i inne, często ważną rzeczą dla firm, które oferują transport do takiego kraju jak Grecja jest odpowiednia logistyka i magazynowanie. Jeżeli posiadamy magazyn tak jak firma IMPET to wtedy możemy zbuforować towar aby jednym zleceniem obsłużyć kilku klientów w tym tych z Grecji i krajów na trasie. IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów Czermin 61 39-304 Czermin Telefon: +48 17 774 03 42 Tani i dobry transport do Grecji

Poza transportem, również spedycja i inne kierunki bałkańskie

Firmy realizujące transport do Grecji, często doładowują samochody jadąc do Grecji lub wracając do Polski. W ten sposób ograniczają koszt transportu i optymalizują swoje zlecenia. Dlatego też niejednokrotnie sama Grecja stanowi kraj, do którego realizowany jest transport drobnicowy na trasach do krajów, które poprzedzają ten końcowy kraj na półwyspie bałkańskim. Są to na przykład Macedonia, Albania i południowa Chorwacja, czy Bułgaria. W samochodzie ciężarowym można transportować praktycznie wszystkie a na pewno większość produktów i ładunków, zabezpieczając je w taki sposób, że nie trzeba się zupełnie martwić o jakiekolwiek niebezpieczeństwo na drodze.

Grecja jest odległym krajem, więc nie tylko trzeba zastanowić się nad zabezpieczeniem swojego ładunku, ale również trzeba brać pod uwagę bezpieczeństwo kierowcy. W żadnym wypadku auto nie powinno sprawiać jakichkolwiek problemów na drodze, a co za tym idzie, musi być w pełni sprawne techniczne, a sam kierowca powinien posiadać odpowiednie zabezpieczenia, na wypadek jakiejkolwiek awarii swojego tira. W ten sposób unikniemy wielu nieprzyjemnych sytuacji i przede wszystkim opóźnień, które nie będą pozytywnie wpływać na wizerunek firmy.