Transport Macedonia

Po drodze do Grecji transport do Macedonii

Międzynarodowe przesyłanie paczek oraz towarów, nie jest już takim problemem jak kiedyś. Co prawda większość ludzi robiła to przez setki lat, dzięki czemu do wielu krajów napływały towary, które nie były normalnie dostępne na innych ziemiach. Doskonałym przykładem mogą być między innymi takie warzywa jak pomidory i papryka, z których słynie Macedonia. Warto przypomnieć sobie jak kiedyś wyglądały usługi transportu, a jak wyglądają one teraz, dzięki czemu z pewnością docenimy obecne możliwości, które nie były aż tak duże, jeszcze kilkanaście lat temu.

Najważniejszym aspektem jest fakt, że transport towarów z Macedonii do Polski kilka tygodni, sprzęt przede wszystkim nie był tak mocno zaawansowany, a co za tym idzie, wymagał większego przygotowania i nie był w stanie osiągnąć zadowalających prędkości. Obecnie posiadamy tiry i inne samochody ciężarowe, zestawy drogowe które również może nie są tak szybkie jak auta osobowe, jednak z całą pewnością, są o wiele szybsze od maszyn, które pomagały w transporcie kilkanaście lat temu. Do wszystkiego należy doliczyć fakt, że obecne ciężarówki posiadają system GPS, dzięki czemu kierowca nie tylko nie musi doskonale znać swojej trasy, ale również w razie potrzeby pomocy, nie musi zatrzymywać się tylko i wyłącznie po to, by sprawdzić jak musi jechać dalej.

Transport i spedycja

Same auta również są o wiele bezpieczniejsze, ponieważ wszystkie systemy hamowania i zabezpieczające w czasie kolizji, są z pewnością o wiele bardziej zaawansowane, dzięki temu, każdy kierowca może czuć się w pełni bezpiecznie przed swoją wyprawą. Macedonia to odległy kraj i zazwyczaj dostarczane są do niego paczki oraz towary, w momencie gdy transport jedzie z innymi przesyłkami do Grecji, co z pewnością zdarza się o wiele częściej.

Firmy często transportujące towary do Grecji, realizują transport towarów do Macedonii w formie transportów drobnicowych. Transport drobnicowy czyli doładowanie na trasie samochodu o dużej ładowności np. 34 europalety w przypadku naczepy plandeki lub dla zestawów tandem i jumbo 38 europalet to idealne rozwiązanie kiedy przewozimy ładunek na 70% wypełniający naczepę a przy okazji realizujemy w pozostałej 30% części lub w innej proporcji – ładunki do Macedonii. Istnieje również spedycja, która może wykonywać doładowania i zlecenia na transport drobnicowy do Macedonii lub ewentualnie zaproponować inne formy do przewozu towarów. Firma IMPET posiada zarówno własne samochody i transport jak również realizuje usługi spedycyjne związane z relacją do Macedonii.

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
Czermin 61
39-304 Czermin
Telefon: +48 17 774 03 42
https://www.impet.biz/transport/macedonia.php

Ciężarówki i tak muszą przejechać przez Macedonię wykonując transport do Grecji, więc jeśli jest tylko możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, błędem byłoby nie skorzystać z takiej opcji. Jak zawsze w transporcie chodzi o optymalizację, skracanie czasu dostaw i kosztów. W ten sposób, możemy być pewni, że paczki dojdą do wszystkich klientów o wiele szybciej i większość osób będzie zdecydowana na korzystanie z takich usług, ponieważ będą o wiele tańsze.