Transport.mielec.pl

Dobra placówka medyczna, sklep oferujący sprzęt do rehabilitacji to nie tylko produkty, to przede wszystkim profesjonalne doradztwo, które pozwoli wśród oferowanych rozwiązać, wybrać najlepsze dla Pacjenta.

Sprzęt i artykuły do rehabilitacji

Sprzęt i artykuły do rehabilitacji

Ortezy tułowia, ręki, nogi i inne

W wielu przypadkach, kiedy pojawiają się rozmaite zespoły bólowe wynikające z wad postawy lub współistniejących schorzeń, możemy odpowiednio działać. Wymagać to będzie oczywiście od nas wizyty u specjalisty, a także podjęcia stosownych kroków w leczeniu tego typu problemów. Często również bóle kręgosłupa, obojczyków, ramion, lędźwi wynikają również bezpośrednio z wypadku, któremu ulegliśmy.

Sklep medyczny w Mielcu

Dobry sklep ortopedyczny

Co ważne w każdym z takich wypadków przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi medycznych i poprawnej diagnostyki możemy wiele zdziałać. Ortezy tułowia są tu dość często stosowanym rozwiązaniem, które pomaga w ukojeniu bólu, ale również powrocie do należytej sprawności. Wyróżnia się między innymi stabilizatory obojczyka i prostotrzymacze. W przypadku urazy części lędźwiowej i krzyżowej konieczny do zastosowania może się okazać specjalistyczny gorset ortopedyczny. Wszystkie takie rozwiązania dają nam niezwykle duży komfort praktycznie od samego założenia i sprawiają, że część najbardziej przykrych dolegliwości może zniknąć jak ręką odjął. W dłuższej perspektywie czasu również będziemy mogli dzięki nim cieszyć się z poprawy zdrowia i powrotu do odpowiedniej postawy.

SKLEP MEDYCZNY MIELEC

Szukając dobrego sklepu, który oferuje dobry sprzęt ortopedyczny warto odwiedzić sklep rehabilitacyjno ortopedyczny REHA-MED w Mielcu.

Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED
39-300 Mielec
ul. Dworcowa 4/19 (C.H. Pasaż , przyziemie – od strony wiaduktu)
Telefon: +48 888 430 696

Gorsety, ortezy i kołnierze to elementy, które stabilizują nas, wymuszają poprawną pozycję i sprawiają, że powrót do zdrowia jest o wiele szybszy, a same dolegliwości bólowe znacznie mniej nasilone. Ważne jest to aby dobrać dobry sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny do indywidualnych proporcji pacjenta. Dzięki temu uda się nam szybko powrócić do formy i cieszyć się z doskonałej jakości życia bez bólu i bez niebezpieczeństwa jakim jest zwiększone ryzyko ponownego urazu w przypadku braku zabezpieczenia newralgicznych miejsc naszego ciała.