Masaż zdrowotny i relaksacyjny

Gabinet masażu oferujący także inne usługi

Masaż, rehabilitacja i fizjoterapia w Mielcu

Nasz gabinet rehabilitacyjny Osteozi wyróżnia się wykwalifikowanym personelem, najwyższej jakości sprzętem oraz skutecznymi metodami leczenia. Pomagamy pacjentom, którzy cierpią na wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Dbamy o ich zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego też zapewniamy im wszystko to, co najlepsze. Jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów rehabilitacji w mieście Mielec oraz okolicy. Odwiedzając nas, możesz być pewien, że pomożemy Ci w walce z nieprzyjemnymi dolegliwościami, które nie pozwalają Ci cieszyć się życiem.

Ogromną domeną gabinetu OSTEOZI z Mielca jest skuteczna rehabilitacja i zabiegi z tym związane. Stosujemy bowiem nowoczesne, sprawdzone metody jak IndibaActive czy Fala uderzeniowa. Nie zapominamy jednak o konwecjonalnych tradycyjnych metodach.

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek to nasza placówka. Nadzoruje ją i prowadzi mgr Radosław Ziomek. Gabinet rehabilitacji znajduje się w Mielcu. Dokładny adres i mapa poniżej:

Gabinet znajduje się pod adresem ul. Żeromskiego 17/206 czyli naprzeciw szpitala. Przychodnia nr 4 pokój 206. Zapraszamy przed wizytą do kontaktu +48 509 352 615

Łącząc obydwie szkoły możemy Państwu zapewnić skuteczne i zawsze optymalnie krótkie leczenie. Nasz personel to ludzie z pasją, doświadczeniem. Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach aby być z aktualnymi i skutecznymi sposobami leczenia na bieżąco.

Gabinet rehabilitacyjny z Mielca

Masaż MielecOsteozi to gabinet, który wykonuje najwyższej jakości usługi. Fizjoterapia oraz masaże to również nasza specjalność, o której wiemy absolutnie wszystko. W każdym przypadku stosujemy skuteczne metody leczenia, które zapewniają pacjentowi bezpieczeństwo. Na bieżąco poszerzamy swoją wiedzę w tej dziedzinie, dlatego też wiemy, co jest dobrego dla danego pacjenta, a co nie. Nasz gabinet rehabilitacji to lata praktyki tak, więc możesz nam zaufać, a my Ci pomożemy w odzyskaniu zdrowia.