Transport.mielec.pl

Szukając usług zdrowotnych, które pozwolą na odpoczynek Twojemu ciału warto skoncentrować się na placówkach, które oferują nie tylko masaż ale również inne zabiegi. Pozwoli to dobrać odpowiednie metody, które docelowo pomogą poprawić samopoczucie i zdrowie pacjenta.

Gabinet masażu i rehabilitacji w Mielcu

Gabinet rehabilitacji, rehabilitacja w Mielcu

REHABILITACJA i gabinet fizjoterapii

C=Nasz gabinet rehabilitacyjny Osteozi wyróżnia się wykwalifikowanym personelem, najwyższej jakości sprzętem oraz skutecznymi metodami leczenia. Pomagamy pacjentom, którzy cierpią na wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Dbamy o ich zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego też zapewniamy im wszystko to, co najlepsze. Jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów rehabilitacji w mieście Mielec oraz okolicy.

Odwiedzając nas, możesz być pewien, że pomożemy Ci w walce z nieprzyjemnymi dolegliwościami, które nie pozwalają Ci cieszyć się życiem.

Fizjoterapeuta i fizjoterapia w mieście Mielec

Skuteczna Fizjoterapia w Mielcu

Ogromną domeną gabinetu OSTEOZI z Mielca jest skuteczna rehabilitacja i zabiegi z tym związane. Stosujemy bowiem nowoczesne, sprawdzone metody jak IndibaActive czy Fala uderzeniowa. Nie zapominamy jednak o konwecjonalnych tradycyjnych metodach.

Osteozi Rehabilitacja Specjalistyczna – Radosław Ziomek to nasza placówka. Nadzoruje ją i prowadzi mgr Radosław Ziomek. Gabinet rehabilitacji znajduje się w Mielcu.

Gabinet znajduje się pod adresem ul. Żeromskiego 17/206 czyli naprzeciw szpitala. Przychodnia nr 4 pokój 206. Zapraszamy przed wizytą do kontaktu +48 509 352 615

Łącząc obydwie szkoły możemy Państwu zapewnić skuteczne i zawsze optymalnie krótkie leczenie. Nasz personel to ludzie z pasją, doświadczeniem. Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach aby być z aktualnymi i skutecznymi sposobami leczenia na bieżąco. 

Gabinet rehabilitacyjny z Mielca

Osteozi to gabinet, który wykonuje najwyższej jakości usługi. Fizjoterapia oraz masaże to również nasza specjalność, o której wiemy absolutnie wszystko. W każdym przypadku stosujemy skuteczne metody leczenia, które zapewniają pacjentowi bezpieczeństwo. Na bieżąco poszerzamy swoją wiedzę w tej dziedzinie, dlatego też wiemy, co jest dobrego dla danego pacjenta, a co nie. Oferujemy usługi dla osób po urazach, wypadkach, sportach w tym także dla osób uprawiających skoki spadochronowe.

Nasz gabinet rehabilitacji to lata praktyki tak, więc możesz nam zaufać, a my Ci pomożemy w odzyskaniu zdrowia.