Agregaty prądotwórcze

Bezpieczeństwo energetycznej jest bardzo ważne dla każdej firmy. Niezachwiane dostawy energii elektrycznej są konieczne do sprawnego prowadzenia działalności. Nawet najkrótsze przerwy w dostawie prądu, mogą niekorzystnie odbijać się na procesie produkcji lub obróbki, wykonywanej przez zakład.

Producent i serwis agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze MielecTo oczywiście powoduje bardzo duże problemy i straty finansowe. Jak można tego uniknąć? Jednym z dostępnych rozwiązań są agregaty prądotwórcze diesel. Są to urządzenia do zasilania awaryjnego, napędzane paliwem ciekłym w postaci oleju napędowego. Agregaty prądotwórcze są jednym z ważniejszych elementów zasilania obiektów przemysłowych, produkcyjnych i handlowych, gwarantującym dostawę prądu w sytuacji, kiedy sieć miejska przestanie działać.

Jednym z najbardziej znanych producentów jest producent agregatów prądotwórczych jest pewna firma oczywiście z Mielca. Firma powstała po dawnym WSK PZL i posiada ogromne doświadczenie. Firma znajduje się na terenie SSE Mielec i oferuje nie tylko sprzedaż i produkcję ale także serwis agregatów prądotwórczych i inne usługi związane z agregatami w tym dobór i naprawy.

Agregaty prądotwórcze w kontenerze

Wysokiej jakości, niezawodne i wydajne agregaty prądotwórcze diesel w kontenerze, to urządzenia przeznaczone do pracy w dowolnym miejscu. Wyposażone w wytrzymały stalowy kontener, są łatwe w transporcie i odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Ich konstrukcja została przystosowana do wielokrotnego przenoszenia z miejsca na miejsce i transportu samochodowego.

Z uwagi na swoją konstrukcję, są bardzo chętnie wykorzystywane na placach budowy oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest dostęp do energii elektrycznej, ale brakuje ku temu odpowiedniej infrastruktury. Aby zabezpieczyć potrzeby energetyczne większości odbiorców, agregaty prądotwórcze diesel produkowane są w wielu różnych modelach, różniących się wydajnością pracy i zużyciem paliwa. Im większa jest ich konstrukcja, tym więcej energii mogą wyprodukować, ale również są większe i cięższe.